o kancelarii

O Nas

Marcin kaczmarek

Marcin Kaczmarek jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Po zakończeniu studiów adwokat Marcin Kaczmarek pracował na stanowisku Asystenta Sędziego w Sądach Apelacji Lubelskiej, co zaowocowało zdobyciem nieocenionego w obecnej pracy doświadczenia.

W trakcie aplikacji adwokackiej Marcin Kaczmarek współpracował z wieloma adwokatami izby radomskiej, aktywnie uczestnicząc w prowadzonych przez nich sprawach – m.in. reprezentując mocodawców przed Sądami, w Prokuraturze oraz przed innymi organami.

o kancelarii

Kancelaria Adwokata Marcina Kaczmarka to dynamiczna i nowoczesna kancelaria, która za nadrzędny cel stawia sobie zadowolenie klienta i skuteczność w prowadzeniu powierzonych do obsługi prawnej spraw. 

Wszelkie informacje pozyskane w trakcie obsługi prawnej klientów objęte są bezwzględną i niczym nieograniczoną TAJEMNICĄ ADWOKACKĄ.

Każda ze spraw, które prowadzimy jest bardzo skrupulatnie analizowana i monitorowana w całym procesie obsługi. Zbadanie problemu jest bardzo istotne, gdyż pozwala dobrać idealnie dopasowane do potrzeb klienta rozwiązanie. Wyznajemy zasadę, że najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze i takie działania doradzamy naszym klientom, szanując ich czas, cierpliwość i zasoby finansowe.

Zapewniamy stałą i doraźną obsługę prawną – zarówno osób fizycznych, jak i prawnych.

Posiadane uprawnienia mediatora ułatwiają prowadzenie skomplikowanych procesów negocjacyjnych, a także ułatwiają wypracowanie korzystnego konsensusu w trakcie postępowań mediacyjnych.

Dzięki współpracy ze wykwalifikowanymi specjalistami m.in. Notariuszem, Doradcą Podatkowym, Geodetą czy Komornikami, obsługę klientów kancelarii przebiega w sposób kompleksowy, w zależności od aktualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na spotkanie!

kontakt

Zachęcamy do skorzystania
z naszego formularza kontaktowego.

Na wszystkie pytania odpowiemy niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 24 godzin.

Telefon:

+48 509 999 956

Email:

kaczmarek.adw@gmail.com

Lokalizacja:

Traugutta 40, radom

Godziny otwarcia:

Pon - pt: 9:00 - 18:00

Copyright kaczmarekadwokat.pl © 2021 All Rights Reserved.